Firma Grześkowiak

Produkty marki Grześkowiak

Nasze produkty

Naturalne i smaczne produkty GRZEŚKOWIAK znajdują swoje miejsce na każdym stole.

Marka GRZEŚKOWIAK od wielu lat jest ekspertem w dziedzinie świeżej żywności przeznaczonej do bezpośredniej konsumpcji. Dzięki odpowiedniej strategii szybko reagujemy na zmieniające się trendy i skutecznie wdrażamy nowe produkty, również te dla klientów o wysublimowanych gustach. Komputerowy system obsługi klienta CRM powoduje, że marka GRZEŚKOWIAK nie tylko szybko i trafnie diagnozuje potrzeby rynku, ale także błyskawicznie na nie odpowiada.

Nasza oferta to dziś przede wszystkim:

  • świeże surówki owocowo-warzywne
  • świeże sałatki
  • kapusta kiszona
  • ogórki kiszone
  • świeże półprodukty i produkty do gastronomii   

Apetycznie wyglądające produkty GRZEŚKOWIAK posiadają naturalnie soczyste kolory i aromat. Aż chce się je zjeść!

Wszystkie produkty GRZEŚKOWIAK powstają ze starannie wyselekcjonowanych, najlepszych surowców. Nasze dotychczasowe doświadczenie wskazuje, że regularne monitorowanie upraw, prowadzone wspólnie z naszymi plantatorami, przynosi doskonałe rezultaty. Stosujemy specjalne linie technologiczne zapewniające różnorodność kształtów i wielkości cząstek. Dzięki nim możliwe jest zatrzymywanie soków i aromatu w każdym z kawałków ciętego warzywa. Wpływa to pozytywnie na smak i trwałość produktu.Optymalny termin ważności produkty GRZEŚKOWIAK zawdzięczają nowoczesnej technologii produkcyjnej, wysokiej higienie pracy i niskiej temperaturze na każdym etapie produkcji, dystrybucji i ekspozycji w ramach Kontrolowanego Ciągu Chłodniczego (KCC).

Jakość produktów

Wielkopolska rzetelność, czy coś więcej? Troska o najwyższą jakość to nasza podstawowa ambicja.

Dlatego nieustannie się doskonalimy i podnosimy poziom jakości wykonywanych usług. Uczestniczymy w kursach jakościowych i poddajemy się certyfikacji m.in. pod względem zgodności z normami ochrony środowiska. Konsekwentnie inwestujemy w najnowsze technologie. Posiadamy zintegrowany system komputerowy i imponującą flotę kilkudziesięciu samochodów-chłodni. Każdego dnia obsługujemy ponad kilka tysięcy punktów handlowych i gastronomicznych w Polsce. Posiadamy nowoczesne technologie i blisko 10.000m2 hal produkcyjnych odpowiadających najwyższym normom europejskim.

Produkty marki GRZEŚKOWIAK to gwarancja jakości i satysfakcji.

Gwarantem jakości produktów marki GRZEŚKOWIAK jest stabilna i profesjonalna kadra o wysokiej kulturze. Obok doskonałej technologii i systemów, to właśnie doświadczenie ludzi gwarantuje jakość naszych działań. Znikoma rotacja wśród pracowników, wysokie kwalifikacje, kultura osobista, a także zaangażowanie i wiedza, umożliwiają utrzymanie jakości produktu i usług na najwyższym poziomie. Marka GRZEŚKOWIAK postrzegana jest zarówno jako lider w swojej branży, jak i lider innowacyjnych rozwiązań w sferze kultury organizacyjnej. Nasze zaangażowanie społeczne, sprawia, że jesteśmy uważani za firmę przyjazną lokalnej społeczności i dobrego pracodawcę.

"Solo"? Jako dodatek? A może grillowa "pod chmurką"?

Prowadzimy regularny monitoring opinii klientów. Wiemy, co każdy kocha w surówce najbardziej. Dlatego Świeże Surówki GRZEŚKOWIAK trafnie odpowiadają różnym gustom konsumentów.

Mamy surówki idealnie pasujące do każdego, nawet najbardziej wyszukanego dania. I takie, które najlepiej smakują "solo". W naszej ofercie znajdują się też surówki grillowe - doskonały dodatek do dania "pod chmurką".

O tym, że konsumenci chętnie wybierają właśnie nasze surówki, decyduje przede wszystkim ich wyjątkowy smak i wysoka jakość. Nasze produkty zostały  pozytywnie ocenione także przez niezależnych ekspertów (m.in. Złoty Medal MTP, Polski Producent Żywności).