Aktualności

Newsy

Znów zielono nam ...
27 kwietnia 2022

Znów zielono nam ...

... a przy tym smakowicie świeżo i naturalnie. Wszystko za sprawą aromatycznych i lekkich kefirowo-jogurtowych chłodników, które w tym roku do naszej oferty wracają jeszcze przed tradycyjną majówką, w dwóch odsłonach. Pierwsza, ta bardziej w tradycji kulinarnej znana, ze słodkich buraczków, podbiła już serca wielu z Państwa w ubiegłym sezonie. Druga, z zielonych ogóreczków, pozwala poczuć wiosenną soczystość warzyw, którą swoim smakiem i zapachem wzmacnia koperek.

Wesołego Alleluja!
14 kwietnia 2022

Wesołego Alleluja!

Wielkanocne życzenia, które w imieniu Pracowników i Zarządu składamy wszystkim naszym Klientom, Kontrahentom i Sympatykom, w tym roku przepełnione są wspólnym oczekiwaniem pokoju, którego - jak nigdy dotąd - potrzebujemy wszyscy. Niech świąteczne zatrzymanie w zabieganej codzienności pozwoli cieszyć się wspólnym rodzinnym i beztroskim czasem, dostrzeganiem głębi w sprawach pozornie najprostszych, pięknem budzącej się do życia natury i odpoczynkiem.

Małosolne już w naszej ofercie!
11 kwietnia 2022

Małosolne już w naszej ofercie!

Pierwszy zwiastun nowego sezonu i wiosennej świeżości, fantastycznie chrupiące, obłędnie soczyste i po prostu smaczne - takie są idealne ogóreczki małosolne. Kto jeszcze ich nie próbował ma świetną okazję, by nadrobić zaległości kulinarne i sprawdzić, czy nasza tegoroczna propozycja zbliżyła się do ideału wypracowanego w ciągu wielu lat i tradycyjnie prowadzonego procesu. Polecamy ogóreczki małosolne jako doskonałe uzupełnienie domowego obiadu oraz jako przystawkę do dań głównych w czasie majówkowego grillowania pod chmurką.

Wielkanocna kuchnia smaków już w naszej ofercie!
22 marca 2022

Wielkanocna kuchnia smaków już w naszej ofercie!

Wielkanocne świętowanie zbliża się wielkimi krokami - czas najwyższy zatem zadbać o tegoroczny świąteczny stół. Pierwsze skrzypce z pewnością będzie na nim grać jajko, we wszelkich jego postaciach. Na tym właśnie składniku oparliśmy recepturę naszej wielkanocnej sałatki warzywnej, klasycznej w swym składzie, o tradycyjnym bukiecie smaków, podkreślonym przez aromatyczny, wiosenny szczypiorek.

Odśwież wizerunek swojego sklepu
12 listopada 2021

Odśwież wizerunek swojego sklepu

Chcesz odświeżyć wygląd swojej witryny sklepowej albo całkowicie zmienić jej wizerunek? Mamy dla Ciebie niecodzienną propozycję! Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie nowoczesny i przyciągający projekt reklamy zewnętrznej lub wewnętrznej, a po Twojej akceptacji w całości go wykonamy i zajmiemy się montażem.

Obrane warzywa pakowane Vacuum
10 sierpnia 2021

Obrane warzywa pakowane Vacuum

Propozycja, którą kierujemy zarówno do tych z Państwa, którzy działają w sektorze HoReCa jak i tych, którzy prowadzą małe, osiedlowe gastronomie. Starannie dobrane i wyselekcjonowane, oczyszczone i aseptycznie zapakowane warzywa - wśród których znalazły się: ziemniaki, marchew, cebula oraz buraczek - pozwolą Waszym gościom cieszyć się smakiem świeżych i soczystych potraw, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu tak cennego dziś czasu.