Aktualności

Newsy

Oferta świąteczna
23 listopada 2017

Oferta świąteczna

Tęsknota za Świętami i ich wyjątkową atmosferą towarzyszy nam przez cały rok: im bliżej grudnia, tym z większą niecierpliwością odliczamy dni do wigilijnej kolacji.

Włoska kuchnia w barwach Grześkowiaka!
22 września 2017

Włoska kuchnia w barwach Grześkowiaka!

Z myślą o wszystkich miłośnikach makaronów w różnych odsłonach proponujemy naszą nowość ? lasagne bolognese. Wyjątkowy i wyrazisty smak to zasługa dopracowanej receptury, w której nie znajdziecie Państwo substancji konserwujących.

Marka Grześkowiak na najwyższym stopniu podium!
17 maja 2017

Marka Grześkowiak na najwyższym stopniu podium!

Miło nam donieść, że marka Grześkowiak znalazła się w zaszczytnym gronie firm wyróżnionych tytułem TOP MARKA.

Wyniki XXIV certyfikacji Programu Promocyjnego
5 maja 2017

Wyniki XXIV certyfikacji Programu Promocyjnego "Doceń polskie"

Uhonorowany ponownie prestiżową nagrodą "Doceń polskie" ogórek kiszony z linii produktów Grześkowiak poleca się na nasze stoły jako dodatek tradycyjny, uzupełniający swoim smakiem dania mięsne, domowe sałatki warzywne czy zielone i pełne witamin śniadaniowe kanapki.

Zapiekankowy
4 maja 2017

Zapiekankowy "re-make"

Chrupiąca ciepła bułka z dodatkiem aromatycznego pieczarkowego farszu lub wyrazistej szynki - to znana już zapiekanka z linii świeżych produktów Grześkowiak, która powraca w nowej, udoskonalonej odsłonie.

Małosolnie z Wielkopolski
24 kwietnia 2017

Małosolnie z Wielkopolski

Ogóreczki małosolne to pierwsza kulinarna oznaka nadejścia wiosennych smaków i barw na naszych stołach. Jak co roku, z chwilą ich pojawienia się w naszej ofercie, zachęcamy do degustacji i serwowania tego rarytasu, szczególnie jako dodatku do pierwszych grillowych spotkań pod chmurką.